.Панно з плитки для ванної

Оформлення інтер'єру ванної кімнати слідприділяти особливу увагу. Це приміщення ми відвідуємо вранці, щоб зарядитися енергією, і ввечері, щоб відпочити і розслабитися після важкого робочого дня. Тому дизайн ванної повинен випромінювати життєрадісність і позитив. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно трохи відійти від стандартних прийомів оформлення інтер'єру ванної, внести різноманітність в це приміщення.

У сьогоднішній статті мова піде про панно зплитки для ванної, які надані на ринку в дуже широкому асортименті. Популярність керамічної плитки при оформленні декоративних елементів у ванній пояснюється різноманітністю колірної гамми і широким вибором фактур. Плитка-панно або фото-плитка - це досить нове явище в інтер'єрної моді, але цей декоративний елемент все частіше використовують при оформленні ексклюзивних інтер'єрів.

Різновиди плиткових панно
 1. мозаїчне панно - це один з найвідоміших прийомів настінногодекору у ванній. Особливість його в тому, що зображення викладається з різнокольорових плиток маленького розміру - шириною не більше 3 см. Малюнок, який вийде після викладання плиток, легше розглянути з далека. З цієї причини мозаїчні панно більше підійде для просторої ванної кімнати. Для виготовлення мозаїки використовують різні матеріали - кераміку, мармур, скло, метал, смальта (зовні схожа на кольорове скло). Частинки мозаїки в деяких випадках не обмежуються строгими геометричними формами, що надає панно якоїсь абстрактності. Мозаїчне панно дозволить створити теплу атмосферу затишку з легким натяком на розкіш.
 2. 1. Панно з плитки в ванну

  2. Панно з плитки для ванної

  3. Панно з плитки для ванної

  4. Панно з плитки для ванної

  5. Панно з плитки для ванної

  6. Панно з плитки для ванної

 3. Фотоплитка допоможе зробити дизайн ванної кімнати унікальним,оскільки для панно ви зможете вибрати будь-який малюнок - будь-то яскраві оригінальні квіти на панно з плитки для ванної або ж фотографія коханої людини. Цей матеріал особливо полюбився дизайнерам, оскільки фотоплитка дозволяє експериментувати, а також можна підібрати малюнок, який чудово доповнить будь-який стиль інтер'єру. Замовляючи фотодрук на керамічній плитці, можете відкинути сумніви з приводу якості малюнка. Сучасні технології дозволяють зробити його максимально стійким до механічних пошкоджень, дії вологи, перепадів температури. Панно з кахельної плитки для ванної не є дешевим типом декору, але результат перевершить всі ваші очікування.

Багато виробників пропонують панно з вбудованим світлодіодним освітленням, з оригінальними прикрасами з натуральної шкіри або навіть дорогоцінних каменів.

Для оформлення панно для ванної використовують іінші матеріали - це цінні породи дерева, натуральний камінь, агломерат, але як самі матеріали, так і монтаж досить дорогі, тому не користуються особливою популярністю.

7. Панно з плитки для ванної

8. Панно з плитки для ванної

9. Панно з плитки для ванної

Вибір розміру панно

При підборі розміру і типу малюнка, слід враховувати площу приміщення.

Для просторої ванної кімнати підійдекерамічна плитка-панно з будь-яким вподобаним вам сюжетом. Оригінально виглядають об'ємні малюнки. Стильно виглядає поєднання звичайної однотонної плитки з великою вставкою у вигляді панно.

А ось при виборі панно з плитки в ванну зневеликою площею, потрібно враховувати деякі фактори. Вибирати слід сюжети, які допоможуть візуально розширити приміщення. Це панорамні зображення, морські сюжети. З морських сюжетів найпопулярнішими є плитка-панно із зображенням дельфінів і кораблів. Завдяки такому декоративному елементу в приміщенні створюється позитивна романтична атмосфера.