полиці кутові для ванної

Після ремонту або для оновлення ванної кімнати -потрібно повісити поличку, на якій будуть стояти і лежати всі найнеобхідніші лазневі приналежності. Сьогодні є вибір розмірів, кольорів, матеріалів, з яких виготовлені полки. Перед вибором варто врахувати кілька факторів:

  • вологість в приміщенні;
  • можливий перепад температур;
  • призначення поличок.

Для ванної кімнати характерна постійнапідвищена вологість повітря, тому матеріал, з якого виготовлена ​​полку, повинен бути в певній мірі термостійкий і обов'язково мати гладку рівну поверхню. Полиці повинні володіти такими якостями, як практичність, надійність і багатофункціональність.

Сучасні кутові полиці для ванної кімнати крім всіх цих якостей ще є прекрасним доповненням до інтер'єру ванної кімнати.

Звичайно, навісні шафки набагато ширшими,але для них не завжди вистачає простору. Тому кутові полиці у ванну кімнату можна вважати дуже хорошим рішенням. Зазвичай їх розміщують недалеко від раковини або в кутку над ванною.

Кутові полиці для ванної виготовляють з різнихматеріалів. Наприклад, пластик - матеріал недорогий, але стійкий до вологи і витримує перепади температур. Мінус тільки один - на такі полки можна поставити дуже багато тюбиків і баночок - пластикові кутові полиці для ванної можуть просто зігнутися або схилитися на одну сторону.

Також бувають металеві полки. Вони вигідно виділяються на тлі інших полиць, але при покупці потрібно звертати увагу на якість металу. Неякісний матеріал дуже швидко заіржавіє і його доведеться постійно обробляти.

Скляні кутові полиці для ванної - дуже стильне рішення. Вони не залишать байдужими ваших гостей і одночасно з цим привнесуть особливий затишок в ванну кімнату.

полиці кутові для ванной2

полиці кутові для ванной3

полиці кутові для ванной4

полиці кутові для ванной6

полиці кутові для ванной7

полиці кутові для ванной8

полиці кутові для ванной9

полиці кутові для ванної1

полиці кутові для ванної 5