натяжна стеля у ванній

Головною відмінною рисою цієї кімнатиє те, що тут присутня висока вологість. Це не дозволяє використовувати для обробки багато матеріалів. Стеля повинен бути естетичний і виглядати сучасно, не боятися потрапляння на нього гарячої або холодної води, і бути довговічним. Саме цій вимозі відповідає натяжна стеля у ванній кімнаті, який легко миється і відповідає всім нашим вимогам.

Установка натяжної стелі в ванній

Висота приміщення при монтажі такої конструкціїзменшиться лише на 3 або 4 сантиметри. Саме таку відстань займають напрямні, по яких буде закріплюватися наше полотно. Хороші фахівці легко з такою роботою справляться всього за кілька годин. Спочатку по периметру кімнати встановлюються багети, а потім на них можна вже закріплювати полотно. Його підігрівають за допомогою спеціальної гармати, щоб матеріал став більш еластичним. Потрібно після закінчення установки почекати деякий час, щоб полотно охололо і остаточно натягнулося.

Дизайн натяжних стель у ванній

Ідеально застосовувати в такій кімнаті кольору синій,блакитний або бірюзовий. Вони найбільше гармоніюють у ванній і асоціюються з водним простором. Добре, якщо колір полотна буде збігатися з деякими елементами в нашій кімнаті. Це може бути колір сантехніки або статевого покриття. Крім глянцевого покриття, існує ще матове полотно, яке має різноманітні відтінки. На нього можна наносити будь-які візерунки або фотографії. Дуже часто застосовуються зображення акваріума, різних рибок, імітація крапель води, орнамент або блакитне небо. За вашим бажанням на стелі можна навіть створити ефект витонченої венеціанської штукатурки. Таке фотозображення дуже довговічне і не змивається гарячою водою.

Якщо у вас високі стелі, то тут єможливість створити оригінальну багаторівневу конструкцію. Вона буде красиво виглядати у вигляді хвилі, особливо якщо використовувати відповідну колірну гамму. У великому приміщенні кожен сектор (душова кабіна, ванна або унітаз) при бажанні можна виділити різними кольорами або рівнем вашого стельового покриття. Дзеркальні натяжні стелі для ванної зараз використовують також дуже часто. Ванна тоді нібито подвоюється в своєму розмірі. Це лише імітація дзеркал, але створюється вона досить просто і не вимагає великих витрат. Досягти більшого ефекту можна за допомогою добре підібраного освітлення.

Який натяжна стеля краще в маленькій ванній?

В цьому випадку краще всього виглядатимеглянсовий натяжна стеля у ванній. Він візуально збільшить висоту маленького приміщення, немов витягнувши його вгору. Цей ефект перекриє то маленький простір, яке відніме у вас при установці алюмінієвий багет. До того ж глянець добре поєднується з кахельної обробкою або керамікою.

Тканинні натяжні стелі у ванній

Технологія виробництва полотна дозволяє йоговикористовувати в різних приміщеннях. Воно просочується поліуретаном, що рятує матеріал від шкідливого впливу вологи або цвілі. Найголовнішим тут є те, що на тканині не буде ніяких швів. За своїм іншим характеристикам, цей матеріал також перевершує плівкове покриття. Хоча за своєю ціною, плівкові стелі вам обійдуться трохи дешевше. У своєму класичному варіанті тканинне полотно має білий колір, але така стеля також можна прикрасити широкоформатним друком або ефектними світловими приладами.

Ваша ванна кімната це таке місце, де хочетьсярозслабитися, відпочити і забути про все хоч на час. Постарайтеся зробити інтер'єр тут найбільш комфортним і затишним і безпечним. Натяжна стеля у ванній - це один з найоптимальніших варіантів, які на даний час є у вашому розпорядженні.

натяжна стеля в ванної1

натяжна стеля в ванной2

натяжна стеля в ванной3

натяжна стеля в ванной4

натяжна стеля в ванной5

натяжна стеля в ванной6

натяжна стеля в ванной7

натяжна стеля в ванной8

натяжна стеля в ванной9