Таїланд або гоа

Екзотична, неповторної краси, Азія завждиприваблювала туристів з усього світу, в тому числі і наших співвітчизників. Більш інших популярними є курорти Таїланду і індійського штату Гоа. Обидва володіють прекрасними пляжами і умовами для відпочинку. Тому так важко вирішити, що вибрати - Гоа або Таїланд. Наша стаття в допомогу.

Що краще - Гоа або Таїланд: море і пляж

Незважаючи на те, що ці країни розташованіпорівняно недалеко один від одного, різниця у них досить відчутна. В першу чергу це стосується моря і пляжів. Якщо для вас цей аспект має першорядне значення, то краще відправитися в Таїланд, курорти якого розташовуються на узбережжі Сіамської затоки і Андаманського моря з прозорою і чистою водою. У Гоа з цим йде справа гірше: якщо південна частина регіону славиться чистим морем, але там неспокійно, постійні хвилі. У Північному Гоа морська вода взагалі мутна.

Де краще Таїланд або Гоа: розваги і інфраструктура

Якщо обговорювати розвиненість інфраструктури, толюбителям комфорту підійде відпочинок в Таїланді: туризм тут розвинений більшою мірою: прекрасний сервіс, відмінні дороги, чудові готельні комплекси та умови проживання, причому з помітним європеїзовані ухилом. У Гоа ж інфраструктура значно поступається Таїланду. Розкішшю можуть похвалитися готелі південній частині штату, на Півночі більше звичайних гестхаусов, бунгало, а також велика кількість бродячих тварин і жахлива бідність місцевих жителів.

Відносно розваг, то вибір повинен залежатипро мету вашого відпочинку. Наприклад, для дайвінгу краще слідувати в Таїланд, море там багато екзотичними мешканцями. Шопінг теж говорить на користь таїландських курортів, зокрема в Бангкоку, Паттайї і Крабі.

А ось любителям тусовок краще брати тур вПівнічний Гоа (Анджуна), де проводяться знамениті на весь світ «транс-паті». І, до речі, якщо порівняти Гоа з Таїландом, то більш спокійна атмосфера, що дозволяє відпочити від міської суєти і робочих буднів, панує на деяких курортах Гоа (Морджім, Арамбол).

де краще Таїланд або гоа

Таїланду або Гоа - що дешевше?

Важливим аспектом є у виборі Таїландуабо Гоа є вартість відпочинку. Взагалі ціни вище в Таїланді, але наданий сервіс виявляється на найвищому рівні, ніж в Гоа. Поряд з цим харчування дешевше в Таїланді, та й кухня там рясніє розмаїттям.

В цілому, вибираючи між Гоа і Таїландом в першучергу потрібно керуватися метою відпочинку. Щоб полежати на пляжі в повному комфорті - за цим потрібно їхати до Таїланду. Піти від цивілізації, скуштувати свободу і відчути повну розкутість можна тільки на Гоа.