що можна привезти з Китаю

Китай - країна, яка славиться багатоюкультурою і традиціями. Крім цього вона відома ще й дуже вигідними придбаннями товару. Серед туристів Китай користується великою популярністю за безліч і різноманітність традиційних сувенірів.

Які сувеніри привезти з Китаю?

Якщо ви відпочиваєте в Китаї або прибули туди з діловим візитом, обов'язково привезіть щось для себе і для своїх друзів. Що ж можна привезти з Китаю - перш за все, різні сувеніри.

Слід звернути увагу на національні сувеніри. Наприклад, величезне задоволення і бурю спогадів ви отримаєте при вигляді на стіні красивого віяла, придбаного в Китаї.

Також можете здивувати своїх гостей, напоївши їхсправжнім китайським чаєм, який приготуєте за допомогою набору для чайних церемоній. У Китаї просто величезний асортимент таких наборів, на різний смак і гаманець.

Не пропустіть можливість придбати етнічний одяг Китаю. З цієї чудової країни ви можете привезти розписні сукні та сорочки з справжнього китайського шовку.

Дерев'яні сувеніри з Китаю

Дуже оригінальними сувенірами можуть стати дерев'яні вироби. Вироби з деревини і справжні витвори мистецтва з дерева - це окрема сувенірна галузь в Китаї.

Великою популярністю користуються різьблені вироби Будди, історичних кораблів і човнів імператорів Китаю. Розмір і якість таких сувенірів буде залежати від ваших фінансів і розмірів вашого багажу.

Недорогі сувеніри та подарунки з Китаю

Величезна кількість біжутерії, амулетів і оберегів з китайськими ієрогліфами, повсюдно продаються на ринках і в сувенірних крамницях, стануть чудовими подарунками для рідних і близьких.

Самі бюджетні сувеніри - це різноманітністатуетки. Грошова жаба, маленький пузатенький божок, музика вітру або просто сувенірна монета - все це може стати для когось цікавим і недорогим сувеніром.

Дуже навіть оригінальним подарунком стануть цукерки з м'ясною начинкою або екзотичні сухофрукти.