туристичний велосипед

Велотуризм - популярний напрям спорту,яке набирає з кожним роком все більша кількість прихильників. Невід'ємний аксесуар - туристичний велосипед. Ми розповімо про його особливості і про те, як вибрати гідне транспортний засіб.

Головні відмінності туристичного велосипеда

Головна вимога до велосипеда для туристичнихпоїздок - це комфортність і підвищена прохідність. Це, в першу чергу, рама, сталева або титанова. Алюмінієва рама з-за жорсткості для далеких поїздок підходить мало.

Комфортна їзда на спортивно-туристичнихвелосипедах забезпечується м'яким сидінням. Жорсткі і вузькі сидіння не підходять. Також для поїздки на далекі відстані велосипеди оснащуються рулями з низькою посадкою.

До речі, у продажу можна зустріти велосипед туристичний з довгою колісною базою. Їзда на такому транспортному засобі м'якше, але, правда, маневреність значно знижена.

Велосипеди туристичні - як вибрати?

Перед покупкою варто бути готовим до того, що вартість туристичного велосипеда обійдеться в копієчку. І справді, якісне транспортний засіб не може коштує недорого.

Головний параметр - хороша і міцна рама,виконана у формі трикутника, без всяких вигнуті. Кращий матеріал - титан, середня якість - сталь. Алюмінієвий варіант непоганий, порівняно недорогий, але жестковат для далеких поїздок.

Ще один важливий параметр - колеса. Для великих відстаней необхідна міцна гума з відчутним протектором для прохідності. Зазвичай для туристичних велосипедів характерний діаметр шин, починаючи від 28 мм і до 32 мм. Міцними повинні бути спиці і обода коліс. Прекрасний варіант - алюмінієві складові.

Якщо ви не маєте наміру проходити складні гірські ділянки, де потрібна особлива маневреність, не варто купувати модель з величезною кількістю передач швидкості і перемикачів.

кращі туристичні велосипеди

Для туристичного велосипеда досить мінімальних 15 передач.</ P>

Крім того, займаючись вибором відповідноготуристичного велосипеда, не забудьте про те, щоб на ньому було достатньо місця для кріплення багажника, причому, як заднього, так і переднього, адже потрібно, щоб на ньому помістилося необхідне снаряжненіе.

Існує ще одна важлива «дрібниця», проякої ніяк не можна забувати, перебуваючи в пошуку кращих туристичних велосипедів. Рама велосипеда повинна бути оснащена на рамі кріпленнями для флягодержателя. Ідеально, якщо їх буде на 2-3 ємності.