Найпоширеніші помилки при оформленні шенгенської візи

Обов'язковою умовою, для того, щоб відвідатибагато європейських країн, є відкриття Шенгенської візи. Правила отримання її для в'їзду в будь-який з держав, що входять в зону Шенгена, практично однакові, відмінність може полягати в необхідному мінімумі грошових коштів або надання додаткових документів (наприклад: військового квитка).

Багато туристів, для того, щоб відкритиШенгенську візу звертаються в спеціальні агентства, які займаються цим, причому додатково до всіх обов'язковим зборів, оплачується вартість їх послуг, а це від 130 євро і вище. Це відбувається тому, що вважається, що зробити це дуже складно, через те, що дуже ретельно в консульствах перевіряють документи і обов'язково потрібні знайомства або тільки фахівець.

Але це не так. Для того, щоб відкрити Шенгенської візу самостійно потрібно:

  • знати перелік обов'язкових документів;
  • врахувати при подачі помилки інших.

Найпоширеніші помилки при оформленні Шенгенської візи

При подачі документів

Дуже часто недосвідчені туристи довіряють подачудокументів на візу ненадійним або неперевіреними агентствам. Щоб уникнути цього, краще звертатися в крупні компанії або перевіряти їх компетентність (попросити надати документи, що підтверджують їх можливості).

При заповненні документів:

  • заповнення консульської анкети на рідній мові, а не англійською або мовою тієї країни, в яку хочете відкрити візу;
  • неправильний запис особистих даних;
  • вказування неповних відомостей (відсутність даних про сімейний стан або наявної нерухомості);
  • подача анкети в одному екземплярі, а не як необхідно в двох.

Для правильного перекладу документів і анкетикраще скористатися послугами офіційних бюро з перекладу, так ви уникнете граматичних і стилістичних помилок при заповненні бланків англійською та мовою країни.

Використання недостовірних даних

Найчастіше підробляють довідки про доходи змісця роботи. Але замість того, щоб займатися фальсифікацією даних, краще домовитися відразу з бухгалтерією про видачу довідки з підвищеним доходом або забезпечити себе спонсорським листом.

При зборі пакету документів:

  • не повний перелік документів;
  • вказівка ​​низького доходу або наявність маленької суми на рахунку в банку;
  • нотаріально завірені ксерокопії необхідних документів;
  • надання фотографій, які не відповідають вимогам (розмір, термін давності, фон або стиль одягу).

При співбесіді в посольстві або консульстві

Дуже важливо вести себе на співбесідістримано, прийти відповідно одягненим, не говорити зайвого (наприклад: повідомити, що просто отримуєте тут візу, насправді збираєтеся поїхати в іншу країну Шенгенської угоди або) і не сперечатися, а дуже детально і переконливо аргументувати, чому вам потрібно видати Шенгенську візу.

При виборі країни, для отримання першої візи

Збираючись відкривати перший раз Шенгенську візу,краще вибирати більш лояльні країни, такі як Греція, Чехія, Словаччина, Іспанія, а потім вже, зробивши кілька успішних поїздок в ці держави, подавати документи в такі країни як Франція чи Німеччина.

Найпоширеніші помилки при оформленні шенгенської візи2

Страх повторної подачі

Дуже часто, отримавши відмову у відкритті візи,туристи опускають руки і вважають, що вже ніколи не отримають бажану візу до Європи. Але за новими правилами в консульстві повинні видати документ або супровідний лист, в якому вказується причина відмови, і ви, переробивши необхідний документ (якщо це можливо), маєте повне право подавати документи повторно.

Ознайомившись з цими поширеними помилками при оформленні Шенгенської візи і, врахувавши їх при зборі пакету документів, ви обов'язково отримаєте її в першого разу.