шенгенська віза на 5 років

Що таке 5-річна шенгенська віза? Можна з легкістю сказати що це - «вікно в Європу»! Віза Шенген, видана на 5 років, дає людині право відвідувати ряд країн, якими було підписано шенгенську угоду. А значить це те, що людина (громадянин іншої країни), отримавши Шенгенську мультивізу на 5 років в консульствe однієї з країн-учасниць, має право пересуватися вільно всередині всієї зони шенгенського договору.

Як отримати Шенген на 5 років?

Є деякі правила для оформлення мультивізив Шенген на 5 років. Якщо ви вирішили претендувати на отримання саме 5 річної шенгенської візи в певну країну, то у вас, як мінімум, повинні бути раніше отримані долгосрочниe візи цієї ж держави.

В результаті отримати шенгенську візу строком на п'ятьроків не так вже й легко, як здається спочатку. Але якщо ви все ж вирішили спробувати, потрібно буде подати документи, в яких є підтвердження того, що вам просто необхідно отримання шенгенської візи терміном саме на 5 років.

Крім того, є ряд важливих чинників,які розглядають при видачі віз. Наприклад, чи були у вас поїздки в минулому в країни, що входять в зону Шенгенської угоди, сімейний, професійний статус, достовірність інформації, яку ви надаєте в консульство.

Що потрібно для отримання шенгенської візи на п'ять років?

Для отримання Шенгену на 5 років потрібно наступне:

  • закордонний паспорт (термін дії якого буде як мінімум ще 5 років і три місяці);
  • копії та оригінали попередніх закордонних паспортів (якщо вони були);
  • копія паспорта громадянської належності;
  • довідка від роботодавця;
  • довідка банку;
  • опитувальний лист;
  • документи, які підтвердять характер вашої поїздки і її мета;
  • квитки - вони послужать як доказ того, що ви покинете Шенген коли ваш термін перебування закінчиться;
  • страховий поліс, який буде діяти протягом усього вашого перебування на території Шенгену;
  • фото, яке відповідає всім вимогам консульства, в який ви подаєте документи.

Дуже важливо звернути увагу, що списокдокументів, які ви будете подавати на візу, може відрізнятися в залежності від країни зони Шенген, в яку вам потрібна віза. Так само через це може відрізнятися час оформлення та сама вартість п'ятирічної Шенгенської візи.

Як збільшити шанси отримання Шенгенської мультивізи?

Є кілька рекомендацій від експертів в даній області, слідуючи яким, ви, безсумнівно, збільшите свої шанси і станете в очах консульства «позитивним заявником».

Перш за все - чим більше ваша зарплата і вашрахунок в банку, тим, природно, краще. Якщо у Вас є раніше видані Шенгенські візи, то вкрай бажано, щоб ви хоч раз в'їжджали в ту країну, куди оформляєте Шенген зараз. Також важливо мати позитивну історію поїздок по території Шенгенської зони. Тобто, якщо ви не порушували термінів перебування за виданими візами і не мали інших проблем - це прекрасно.

На руку вам зіграє і той фактор, що ви маєте тісні зв'язки з країною, у якій просите видати візу. Наприклад, там живуть

 віза шенген на 5 років

ваші близькі родичі, і вони можуть вислати запрошення</ P>

Якщо говорити про те, яка країна скоріше дастьмультивізу, то на першому місці стоїть Франція - вона найбільш лояльна в даному питанні. Останні кілька років французьке консульство у Франції з великою охотою видає шенгенські візи росіянам терміном на 5 років.

Італія майже гарантовано видасть візу на 5 років,якщо ви в останні 2 роки до подачі заявки хоча б пару раз бували на території країни. Досить лояльна до росіян в частині мультивізи і Іспанія - часто в консульстві дозволяють видачу візи навіть за умови відсутності більш ранніх візитів в країну.