яке в Тайланді море

Плануючи відпочинок за кордоном, багато зупиняютьсвій вибір на Таїланді. Ще б пак, адже це прекрасна можливість поєднати огляд екзотичних пам'яток, насолода незвичайної природою і чудовий пляжний відпочинок. Традиційними місцями відпочинку в Таїланді вважаються місто Паттайя і острова Самуї, Панган і Пхукет. Але ті, хто збирається відвідати королівство Сіам вперше, часто не знають про те, що ці курорти розташовані на різних морях. Давайте розберемося, де краще і найчистіше море або океан в Таїланді.

Два моря, які омивають Таїланд

Для того щоб дізнатися назви цих морів,омивають Таїланд на заході і сході, досить розглянути географічну карту Південно-Східної Азії. Як бачимо, західну частину країни омиває Андаманське море, що відноситься до Індійського океану, а східну - Південно-Китайське море, точніше, його Сіамський затоку. Останній відноситься до Тихого океану, і це грає істотну роль на відміну між двома протилежними узбережжями Таїланду.

Яке в Таїланді море

Отже, на Андаманському морі розташовані такікурорти, як Пхі-Пхі, Хуа Хін, провінція Крабі і знаменитий Пхукет. Ці місця приваблюють своїми незабутніми природними пам'ятками, найяскравішою з яких є підводний світ Андаманського моря. Його смарагдовий колір, величезні корали, рожеві дельфіни і рибки всіх кольорів веселки - це тільки мала частка того, що ви можете побачити, зайнявшись дайвінгом в Таїланді. Пхукет - найпопулярніший курортний острів країни - має кілька упорядкованих пляжів. Слід зазначити, що вони, хоча і досить чисті в порівнянні з вітчизняними чорноморськими курортами, все ж не йдуть ні в яке порівняння з райськими островами східного узбережжя Таїланду.

Курорти Сіамської затоки більш підходять длясімейного відпочинку, особливо з дітьми. Вони мають більш розвинену інфраструктуру, адже тут розташовані сотні готелів на будь-який смак і, відповідно, гаманець. Це особливо відноситься до туристичного центру Паттайя. А ось розкидані навколо острова - До Панган, Ко Чанг, Самуї, Ко Тао - оцінюються туристами як найчистіші і затишні місця відпочинку в Таїланді, до того ж порівняно небагатолюдні. Відмінністю східного узбережжя від Андаманського моря є більш солона вода Сіамської затоки. До речі, назва цієї частини Південно-Китайського моря в Таїланді походить від колишнього іменування цієї держави, адже до 1939 року Таїланд називався Сіам.

Оцінюючи, яке море в Таїланді більше підійдевам для відпочинку, не можна забувати, що обидва вони славляться своїм мальовничим підводним світом і кристально чистою водою, яка має приблизно однакову температуру - від 25 до 35 ° С. Таїландські моря не бувають холодними - і заради цього варто перетнути весь євразійський континент!

Відпочинок в Таїланді на море

Мало хто приїжджає в Таїланд лише для того, щоб скупатися в чистій воді і позасмагати на пляжі. Королівство Сіам

відпочинок в Тайланді на море

приваблює любителів активного відпочинку,приїжджають сюди з усього світу. Найбільш популярні пляжні розваги -дайвінг, катання на водних лижах, віндсерфінг, яхтинг, парашутизм, морська рибалка і снорклінг (плавання з маскою і трубкою з метою спостереження за підводними красотами).</ P>

Крім водних розваг, Таїланд пропонуєтуристам і інші, не менш цікаві види дозвілля. Це і екологічні тури, і скелелазіння, і відвідування мальовничих печер та водоспадів, диких незайманих джунглів і місцевих національних парків, а також знайомство з унікальною тайської культурою. Словом, відпочинок в Таїланді не залишить байдужим навіть найвибагливіших туристів!