пляжний відпочинок в травні

Ні, зовсім не дарма місяць травень такий хороший дляпланування відпустки. Судіть самі - сонечко вже щосили пригріває, але до виснажливої ​​спеки ще далеко, а травневі свята чудово продовжують довгоочікувану свободу від справ. Але де ж в травні найкращий пляжний відпочинок?

Відпочинок в травні за кордоном

Відпустка в травні - прекрасна можливість полежати на пляжах Майорки, Сардинії і Мальти, А також в черговий раз відвідати вже до болю знайомі курорти Туреччини і Греції.

Особливо приємним буде травневий відпочинок на курортах острова Кіпр, Де повітря прогрівається в середньому до +25 С, авода до +20 С. Саме на курортах Кіпру найкраще планувати відпочинок в травні з дітьми, адже в більшості готелів острова створені для сімейного відпочинку всі умови.

Єгипет, Що став для багатьох наших співвітчизників вжепрактично рідним, також радує погодними умовами в травні - вода в Червоному морі прогрівається до +27 С, а повітря - до +30 С, що робить відпочинок тут просто ідеальним.

Порадують травневих відпускників і червономорські курорти Ізраїлю - середня температура води на пляжах Ейлата в травніутримується на позначці в +24 С, а повітря прогрівається до +35 С. Розслаблюючу лежання на ізраїльських пляжах прекрасно доповнюється цікавими екскурсіями по святих місцях - в Єрусалим, на Синай, на Мертве море і копальні царя Соломона.

Кінець травня - найкращий час для того, щоб впустити в своє життя трохи екзотики і відправиться на відпочинок в Туніс або Таїланд. Хоча в цих країнах в травні вже досить жарко,але ще не настільки, щоб спека збивала з ніг. Лежання на пляжах Тунісу в травні можна поєднати з розслаблюючими сеансами таласотерапії, заощадивши при цьому значну частину бюджету - влітку подібне задоволення обійдеться значно дорожче. Пляжі ж Таїланду в травні, як завжди порадують чистотою і високим рівнем сервісу.