пам'ятки милана

Це місто - визнана столиця італійської моди і футболу, але він здатний здивувати не тільки модними показами і численними бутиками. У Мілані є безліч місць, де варто побувати.

Основні визначні пам'ятки Мілана

Перше місце, де варто побувати в Мілані - Національний музей науки і техніки Леонардо да Вінчі. Там зібрані найвідоміші малюнки, креслення імоделі з дерева геніального винахідника. Там ви зможете ще і в телескоп заглянути, побувати на підводному човні і насолодитися шедеврами епохи Ренесансу.

Серед основних визначних пам'яток Мілана варто відзначити Міланський собор Санта Марія Нашетне. Це символ міста і його головний туристичнийоб'єкт. Собор був побудований в стилі "полум'яніючої готики", він є одним з найзнаменитіших місць в Європі. Внутрішнє оздоблення Дуомо (це друга назва собору) здатне заворожити погляд. Величні мавзолеї, красивий бронзовий п'ятиметровий свічник, унікальні вітражі та хори - все це представлено погляду туристів. Відповідно до думки віруючих, головною реліквією собору є цвях, взятий з розп'яття Спасителя, який розміщений біля вівтаря. Фасад собору не менш вражаючий. Достаток статуй, які опрацьовані до дрібниць, надають собору витончений і просто дивовижний вид. Не дарма саме це місце прийнято вважати однією з найбільш захоплюючих пам'яток Мілана.

Музеї Мілана

Галерея Амброзіана була заснована ще в 1618 році архієпископомФедеріко Борромео. Він був цінителем мистецтва і творцем великої колекції картин епохи Відродження. Там ви зможете насолодитися картинами Боттічеллі, Рафаеля і Тиціана.

В замку Сфорца в Мілані зібрані найбільші колекціїтворів мистецтва міських музеїв - це і Археологічний музей, і Галерея скульптури і Живопису. Також до уваги відвідувачів представлені нумізматичний музей, Збори Декоративно-прикладного мистецтва і багато інших. Замок Сфорца розташований в історичному центрі Мілана. Після будівництва замок був перероблений під резиденцію герцога, саме так з'явилася та розкішна обстановка, частина якої збереглася і до наших днів.

Багато хто говорить, що в Мілані варто відвідати музей Польді-Пеццолі. Це приватний музей, заснований аристократом в 1891 році. Там зібрана колекція картин, скульптур, обладунків і різних виробів з текстилю.

Галерея Брера. Саме тут представлено одне з найбільшзначних зборів італійського живопису. Виставка знаходиться в особняку 16-17 століть. Раніше там знаходився культурний центр єзуїтів, де були розташовані бібліотека, школа і астрономічна обсерваторія. З 1772 імператриця Марія-Терезія почала підтримувати цей центр і створила Академії образотворчих мистецтв. Тепер для відвідувачів представлена ​​колекція ломбардской живопису 15-16 століть, венеціанського живопису, фламандської та італійської.

замок Сфорца в Мілані

Там можна помилуватися витворами Рубенса, Рембрандта, Белліні, Тиціана.</ P>

природничо-історичний музей - один з найцікавіших музеїв Мілана. На першому поверсі ви зможете подивитися статуї динозаврів, а на верхніх поверхах представлені опудала сучасних тварин.

Музей сучасного мистецтва в Мілані. Тут зібрана колекція робіт Амедео Модельяні, Огюста Ренуара, Клода Моне та багатьох інших. На двох поверхах розташовано півсотні залів з майже трьома тисячами картин і різних скульптур. Музей розташований на віллі Бельджойозо. З початку 19 століття вілла була подарована Наполеону, тому багато хто знає цю пам'ятку як "вілла Бонапарта".