як пофарбувати шкіряну куртку

Погодьтеся, у кожної з нас є речі, якінам дуже подобаються, не дивлячись на те, що користуємося ми ними вже не перший рік. У кого-то це мила шовкова блузка, у кого-то - зручний брючний костюм, а у кого-то улюблена шкіряна куртка. І якщо затишна одежинка раптом виходить з ладу, дуже шкода і прикро. Давайте поговоримо сьогодні, як можна пофарбувати шкіряну куртку і дати їй тим самим друге життя.

Де краще пофарбувати шкіряну куртку - вдома або в хімчистці?

Зіткнувшись із завданням відновлення верхньоїодягу, якою і є куртка, ребром встає питання, де шкіряну куртку краще пофарбувати, будинки своїми силами або довіритися професіоналам? У кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси.

Звичайно, скориставшись послугами хімчистки, мипокладаємося на знання і вміння її працівників. Однак були випадки, коли ці професіонали виявлялися далеко не на висоті. Клієнтка отримувала зіпсовану річ, та ще з неї за це гроші вимагали. Кошмар.

Якщо ж ризикнути і все ж зайнятися фарбуваннямсвоєї куртки самостійно, то можна заощадити і гроші, і нерви. А якщо вже щось не вийде, то, по крайней мере, буде не так образливо. Сам вирішив, сам зробив. Так що, мабуть, зупинимося на питанні, як пофарбувати шкіряну куртку в домашніх умовах, докладніше.

Як пофарбувати шкіряну куртку в домашніх умовах?

Але для цього нам залишилося з'ясувати ще одинважливий момент. Чим пофарбувати шкіряну куртку так, щоб ефект вийшов найкращим? В даний час існує чимало фарбувальних засобів, але всі вони діляться на рідкі та аерозолі.

Щоб пофарбувати шкіряну куртку аерозольнимзасобом, її очищають за допомогою м'якої вологої ганчірочки від забруднень, вішають на плічки і потихеньку розпилюють аерозоль. Тільки слід уважно стежити, щоб фарба лягала рівномірно.

З рідким барвником звертаються так. Куртку очищають від пилу і забруднень так само, як і в першому випадку. Барвник наливають в широку неглибоку миску і за допомогою губки наносять його на шкіру, рівномірно розподіляючи по її поверхні. А під час сушіння періодично потягують або підминають пофарбовані місця, щоб вони залишилися м'якими і еластичними.

І в тому, і в іншому випадку фарбувати курткукраще подетально, починаючи з самих непомітних місць, щоб подивитися реакцію шкіри. Як бачите, питання, як пофарбувати шкіряну куртку, цілком вирішуване, пробуйте, і у вас все вийде.