як прати шкіряну куртку

Прати шкіряну куртку категорично заборонено! Після прання шкіряна куртка може задерев'яніти, фарба - злізти, а шкіра - втратити захисний шар. При цьому не факт, що плями відіпрати. Загалом, прання шкіряної куртки - вірний спосіб відправити річ на смітник.

Чи можна прати шкіряну куртку вручну, акуратно отчищая плями у воді?

Ні вручну, ні в машинці, ні при делікатнійпранні робити цього не можна. Шкіра не стирається ніколи і ні за яких умов. Не існує способу, що дозволяє правильно прати шкіряну куртку. Куртку можна тільки чистити. Не обов'язково в хімчистці, багато плями можна видалити і в домашніх умовах, але прати шкіряні вироби не можна!

Ось кілька секретів чистки шкіряної куртки:

 1. Воду і мило використовувати можна, але занурювати в них куртку можна.
 2. У водний розчин мила і нашатирного спирту занурюють губку і нею акуратно обробляють поверхню куртки до блиску.
 3. Водний розчин з гліцерином поверне куртці блиск і доглянутий вигляд.
 4. Після обробки мильним розчином з нашатирем або гліцерином куртку протирають серветкою, просоченою касторовою олією.
 5. Ще один доступний і швидкий спосіб оновити куртку - протерти її поверхню губкою, змоченою в розчині шампуню.
 6. Злегка збитий яєчний білок здатний повернути блиск навіть дуже старої шкіряної речі.

Як почистити світлу шкіряну куртку?

Щоб очистити куртку світлого кольору, потрібно змішати бензин і порошок білого магнезії. Отримана суміш наноситься на куртку і віддаляється обережними рухами за допомогою одежної щітки.

Як позбутися від слідів потертостей на шкірі?

В процесі носіння шкіра стирається, особливо вліктях, на плечах під ременями сумок, на манжетах і у комірів, а також в районі застібок. Повернути куртці первозданний вигляд допоможе звичайний прозорий взуттєвої крем. Його наносять на потертості. Але на манжетах і комірі використовувати крем не дуже зручно, оскільки він може залишити сліди на одязі або на руках. Набагато зручніше користуватися для усунення потертостей на манжетах апельсиновою кіркою. Потрібні ділянки шкіри просто протираються зовнішньою стороною свіжої апельсинової кірки.

Як прибрати жирні плями з куртки зі шкіри?

Для цього є кілька способів:

 1. Крохмаль, крейда, тальк. Щоб відіпрати плями на шкіряній куртці,досить скористатися сумішшю порошку крохмалю, крейди і тальку (або дитячої присипки). Порошок наноситься на пляму на півгодини і потім акуратно зчищається щіточкою. Використовувати сіль у видаленні плям не рекомендується, так як ніжну шкіру можна легко пошкодити кристалами солі і залишити на куртці подряпини.
 2. Засіб для миття посуду. Якщо пляма старе, з ним впорається засіб для миття посуду. Його наносять на шкіру губкою і

  плями на шкіряній куртці

  протирають, потім залишки кошти видаляють вологою серветкою.
 3. Картопляний крохмаль. Кашка з картопляного крохмалю - відміннезасіб для видалення жирних плям з шкіри. Її наносять на забруднену ділянку, злегка натирають і залишають хвилин на 15-20. Потім кашку знімають, а шкіру протирають бензином.
 4. Серветки для чищення моніторів. Свіжа пляма можна видалити за допомогою серветок для чищення РК моніторів, які містять просочення, що дозволяє очищати поверхні від жиру.
 5. Спеціальні засоби. Магазини пропонують спеціальні засоби длявидалення жирових плям з шкіри. Спреї справляються в основному зі свіжими плямами, а серветки в залежності від складу можна використовувати як при свіжих, так і щодо старих плямах. Але обидва види засобів для видалення плям не впораються з в'їдаються старими забрудненнями - їх чистку краще довірити хімчистці.