Догляд за шкіряною курткою

Зручні шкіряні вироби носили наші далекіпредки, які перші оцінили переваги такого одягу. Такий одяг дуже зручна, майже непромокаючий, легко миється і мало забруднюється - переваги можна перераховувати довго. До того ж вона чудово підходить до джинсів та інших матеріалів. Скласти вдалий комплект зі шкіряною курткою або брюками, хорошою модниці не складе великих труднощів. Але ви повинні дотримуватися правила і деякі запобіжні заходи, щоб не зіпсувати дорогу і стильну річ. Чи можна прати і прасувати шкіряну куртку, в яких умовах її зберігати? Спробуємо коротко відповісти на ці поширені питання.

Як прати шкіряну куртку?

Кидати її в звичайну пральну машину не можна. Навіть делікатний режим може її зіпсувати. Якщо без цього не обійтися, то робите очищення вручну або віддайте в хімчистку. Брудні плями з поверхні видаляйте звичайної або мильною водою. Бензин або розчинник знежирює шкіру, від них краще відмовитися. Зайве терти пляму не потрібно, щоб не пошкодити матеріал. Якщо це не допоможе, то можна купити готовий засіб для виведення плям для шкіряних виробів. Догляд за шкіряною курткою - не таке вже просте заняття, але вам може допомогти гліцерин. Якщо цим засобом періодично протирати комір або манжети, то він додасть їм додатковий блиск.

Куртка може намокнути, якщо ви випадково потрапитепід дощ. Спочатку слід ретельно витерти шкіру шматочком м'якої тканини, а потім розвісити одяг на плечики. Сохнути вона повинна поступово при звичайній кімнатній температурі. Швидке висихання на опалювальному приладі може шкіру пошкодити. Спеціальні вологовідштовхувальні спреї і просочення допоможуть продовжити життя вашої куртці.

Як гладити шкіряну куртку?

У хімчистках, швейних ательє і на іншихпідприємствах для цієї мети використовують професійні катки, преси та праски. Звичайний прилад використовуйте дуже обережно. Гладити потрібно з вивороту і тільки через шматок тканини, виставивши режим «шерсть». Не можна зберігати в шафі куртку, яка ще не повністю висохла. Плічка використовуйте широкі, щоб шкіра не деформувалася. У шафі шкіряна куртка повинна дихати. Тому відмовтеся від різних поліетиленових пакетів або герметичних чохлів. Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам доглядати за виробами з натуральної шкіри.