Як прати поліестер

Поліестер - дуже популярна тканина, він може нагадувати і бавовна, і шовк, бути щільним або повітряним. Як прати тканину поліестер, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Чи можна прати поліестер, підкаже ярличок наодязі. Обов'язково його вивчіть, там виробники вказують, яка прання показана вашої речі. Якщо побачите, що на ярличку зображена перекреслений тазик - прати таку річ не можна, почистити її можна тільки сухим способом.

Як прати речі з поліестеру?

Речі, яким показана ручне прання, потрібнопрати в негарячій воді з пральним порошком. Ніколи не кип'ятіть! Поліестер легко деформується від гарячої води. Найоптимальніша температура прання - 20-40 градусів. Для світлих речей використовуйте будь-який порошок без відбілювача, для темних непогано скористатися спеціальним засобом для чорного. Ні в якому разі не стирайте темні речі разом зі світлими, навіть якщо вам здалося, що вони не линяють.

Тонкий поліестер можна прати руками або впральній машині-автомат на режимі «Делікатне прання» при температурі не вище 30 градусів. Після прання краще не віджимати в центрифузі, а розвісити на плечики у ванній і трохи віджати руками. При такому способі сушіння речі можете навіть не гладити.

Як прати куртку або пальто з поліестеру?

Перед пранням куртку застебніть на всі заклепки іблискавки. При пранні в пральній машині потрібно встановити режим «Делікатне прання». Температура води не повинна бути вище 40 градусів. Сушити куртку потрібно на плічках, розвісивши над ванною. Сохне куртка з поліестеру досить швидко.

Прання пальто мало відрізняється від прання куртки. Прати можна тільки теплою водою руками або в пральній машині в делікатному режимі. Краще користуватися рідким засобом для прання, воно краще виполіскується з тканини і дбайливіше відпирає.