Як прати штучне хутро

Сьогодні можна зустріти все більше виробів зштучним хутром замість натурального. Це і зрозуміло, адже штучне хутро дешевше, та й по вазі він легше. Для того щоб зшити шубку, наприклад, не потрібно вбивати тварин. Сучасні технології дозволяють створити хутро, за зовнішнім виглядом дуже схожий з натуральним.

Всі ми розуміємо, що будь-який виріб при носінніпоступово забруднюється. Найкраще віддати його в хімчистку. Однак послуга ця досить дорога, і якщо ви хочете заощадити, то давайте спробуємо з'ясувати, чи можна прати штучне хутро і як це зробити.

Як прати хутро від куртки?

Практично на будь-якому хутряному виробі повинен бутиярличок із зазначеними на ньому умовами прання даного вироби. Бувають такі речі, які не підлягають пранню. Особливо це стосується виробів з довгим штучним хутром: при пранні він зваляється і буде виглядати дуже неестетично. Однак найчастіше вироби зі штучного хутра дозволяється прати в прохолодній воді, не вище + 40 ° С. Прання повинна проводитися вручну або ж в машині-автоматі в щадному режимі і спеціальними миючими засобами. Не можна віджимати і сушити такий виріб в машині.

Якщо ви вирішили прати куртку зі штучногохутра вручну, то для цього треба змочити в миючому розчині одежну щітку і акуратно почистити нею виріб у напрямку ворсу. Після цього слід добре прополоскати річ під теплою водою. Викручувати речі зі штучного хутра забороняється. Потрібно просто акуратно віджати воду, краще за допомогою махрового рушника. Сушити куртку потрібно при кімнатній температурі, повісивши на плічка. Ніколи не сушіть штучне хутро на батареях або ж інших опалювальних приладах. Після остаточної просушки хутра його можна обережно розчесати для додання пишності та об'єму.

Хутро на капюшоні, як правило, щільно пришитий довиробу, тому прати потрібно всю куртку цілком. Якщо ж ви хочете почистити тільки хутро, то його можна почистити за допомогою піни від розчину прального мила або порошку. Змочивши тампон в такому розчині, ретельно протріть забруднене хутро. Після цього вологою губкою зніміть залишки піни. Сушіть куртку так само, як і після прання.