Як прати парку?

Відмінна одяг для холодної зими - довгазимова куртка-парку з утеплювачем з пуху або синтетики. Парку володіє відмінними водовідштовхувальними якостями, вона не продувається вітром, а наповнювач робить її теплою і незамінною навіть в 50-градусний мороз. Виготовляють парки з різних матеріалів: нейлону, бавовни, деніму і навіть шовку. Як і будь-яка інша верхній одяг, парку час від часу потребує чищення. Процес прання однаковий для всіх видів парки.

Як прати куртку парку?

Розглянемо, чи можна прати парку з бавовни і синтетики і як правильно це робити.

Перш за все, необхідно прочитати позначення попранні парки, які зазвичай наносяться на ярлику куртки. Деякі її види прати взагалі не можна. В такому випадку куртку потрібно віддавати в хімчистку. Або ж чистити парку сухим способом.

  1. Перед пранням куртки потрібно застебнути всігудзики, блискавки і кнопки на ній, а потім вивернути виріб навиворіт. Так сама парку буде охоронятися від деформування, а різна металева фурнітура на ній - від подряпин про барабан машини.
  2. Найкраще прати парку в пральніймашині-автоматі з фронтальним завантаженням, так як всі інші машини надають більш грубе вплив на пухову куртку. Хорошим варіантом буде прання парки за допомогою тенісних м'ячиків, які, обертаючись разом з курткою в барабані машини, будуть розбивати пух всередині куртки і не дадуть йому звалюватися в грудочки.
  3. Простягає попередньо парку в холодній водізі щадним режимом без автоматичного віджиму. Викручуючи куртку вручну, стежте, чиста вода стікає з неї або ж ще брудна. В останньому випадку простягає парку ще раз в машині.
  4. Наступним етапом буде прання парки в 30-градусній воді, але вже з 2/3 склянки спеціального миючого засобу для прання пухових виробів.
  5. Тепер прийшла черга для сушки парки. Розкладіть куртку на рівній горизонтальній поверхні: на підлозі, наприклад,

    Чи можна прати парку

    або ж на столі. Промокайте зверху парку добре вбирає вологу махровим рушником.
  6. Для того щоб висушити парку на пуху,потрібно скористатися сушаркою з низькою температурою. Причому через кожні десять хвилин треба виймати куртку і ретельно її струшувати, розбиваючи злежаний пух всередині неї. Можна сушити парку і близько будь-яких джерел тепла: батареї центрального опалення, обігрівача і т.д. Але і в цьому випадку час від часу обов'язково струшуйте куртку для рівномірної просушування наповнювача.

Парку прослужить вам не один сезон, якщо ви будете ставитися до неї дбайливо і правильно прати виріб.