Як прати куртку на синтепоні

В даний час синтепон вважається довговічнимі надійним наповнювачем верхнього одягу. Він поступається тепловими якостями тільки натурального пуху, але доглядати за синтепоном набагато простіше. Далі ми розповімо про те, як правильно прати синтепонові куртку.

Перед тим, як прати синтепонові куртку,слід дізнатися, з якого матеріалу вона зроблена, адже синтетичне волокно буває різний. Дешевший варіант - це клеєний синтепон, частки його між собою з'єднані за допомогою клею. Такий одяг виглядає пишно й ошатно, але прати її не можна, так як вона може втратити свій вигляд. А ось куртка, наповнена голкопробивним або Термоскріплення синтепоном, не боїться ні ручного прання, ні автоматичної.

Вручну прати краще господарським милом,рідкими засобами або порошками, які не містять відбілювач. Тепер відповімо на запитання, при якій температурі дозволено прати куртку з синтепону. Виробники верхнього одягу рекомендують дотримуватися невисокого температурного режиму, який не повинен перевищувати 30 градусів. Не варто замочувати синтепонові речі, їх краще попередньо запрати звичайним милом, миючим засобом для посуду або засобом для виведення плям.

На якому режимі прати куртку?

У пральній машині синтепон добре зберегтися,якщо використовувати спеціальні програми делікатної або ручного прання. І ні в якому разі не слід включати режими «Віджим» і «Сушка». Також як і при ручному пранні, вибирати порошок для машини-автомата потрібно без відбілювача.

Для кращого ефекту полоскати треба багаторазово і використовувати велику кількість води. У цьому випадку на виробі не залишаться сліди й розлучення від порошку.

Висушити куртку можна, повісивши на плічка або розклавши на плоскій поверхні. Синтепон сохне швидко. Якщо необхідно розгладити тканину, це можна зробити праскою за допомогою марлевої підкладки.