кронштейн для велосипеда на стіну

Після придбання велосипеда у багатьох з'являєтьсяпроблема, де його зберігати в квартирі? Навіть при наявності вільного місця можуть виникати інші проблеми: велосипед може захаращувати простір, через нього можна спіткнутися. Вирішити це питання допоможе кронштейн для велосипеда на стіну.

Кронштейн для зберігання велосипеда - гак від колеса

Це найбільш простий варіант зберігання вашоготранспортного засобу. За допомогою дюбелів в стіні закріплюють гак, на який підвішують велосипед за колесо вертикально до підлоги. Мінусом є те, що в такому положенні не можна довго тримати велосипед з гідравлічними дисковими гальмами.

Кронштейн для кріплення велосипеда - подвійний гак

Подвійний гак з покриттям з м'якої гумимонтується до стіни. Велосипед закріплюють на ньому за верхню трубу рами. Також існує варіант з можливістю регулірвкі кута нахилу. Недоліком є ​​неможливість зберігання таким способом двухподвесних моделей і велосипедів зі скошеними рамами.

Стійкове кріплення для декількох велосипедів

Конструкція складається з міцної телескопічноютруби, яку можна регулювати по висоті. Кілька кріплень монтуються до цієї трубі, і на них можна одночасно зберігати відразу кілька велосипедів.

Місця для монтажу настінного кронштейна для велосипеда

Слід уникати установки кронштейна на відкритому балконі. Рекомендується монтувати кріплення в опалювальному сухому приміщенні - квартирі, гаражі або на утепленому балконі.

Таким чином, ви можете підібрати підходящий вам варіант монтажу кронштейна для велосипеда на стіну з урахуванням моделі велосипеда і ваших потреб.