Чохол для велосипеда

Для людей, що займаються професійнимвелоспортом, а також для тих, хто хоче з комфортом перевозити свій двоколісний транспорт на далекі відстані, існує спеціальний чохол для велосипеда. Його можна придбати в спортивному магазині як разом з велосипедом, так і окремо від нього, заміривши необхідні для цього параметри довжини і ширини. Для тих же, хто володіє навичками використання швейної машинки, все стає ще простіше - такий чохол можна зшити самостійно, та ще й заощадити.

Сумка-чохол для велосипеда

Найзручнішою з усіх моделлю є чохол ввигляді великої сумки з міцними ручками. Сама по собі вона має невелику вагу, а значить, не стане непотрібним вантажем. Велосипед для зручності транспортування слід перед поїздкою розібрати - зняти переднє колесо, крила і кермо. У деяких виникає закономірне питання - а чому б не зняти одночасно і заднє колесо. Відповідь на нього очевидна - на збірку буде потрібно більше часу, і у моделей, що має перемикач швидкостей, можливо, його розлад, а підстроювання займе час і, до того ж не всі вміють самостійно впоратися з цим завданням.

Хоча справедливості заради варто помітити, щоіснують спеціальні кейси, які передбачають зняття заднього колеса. Такі моделі зроблені з дуже щільного матеріалу, іноді з пластика, так що турбуватися за стан трансмісії в них не доводиться, але і коштують вони не мало, на відміну від полотняної сумки.

Щоб упакувати велосипед спочатку вставляють вчохол заднє колесо, а потім поступово натягують сумку на сідло і раму. Вилку, на яку кріпиться переднє колесо, упаковують в спеціальний щільний відсік, який збереже сумку від розриву гострим краєм.

Колесо може перебувати в спеціальному відсікувсередині сумки або ж він розташований зовні на корпусі сумки. Якщо ж вона не забезпечена кишенею для колеса, можна придбати для нього окремий круглий чохол, який вибирається відповідно до діаметра застосованого колеса. Після того, як ви застебнете замок, сумка з велосипедом готова до транспортування на автомобілі, поїзді чи літаку.

Для нестандартної моделі, яка має системутрансформації, що дозволяє перегнути велосипед навпіл, існує чохол для складного велосипеда. Він буде дещо товщі, ніж всім знайома сумка-чохол для стандартного велосипеда, але зате займе місця майже в два рази менше. Щоб помістити транспортний засіб в таку сумку немає необхідності знімати колеса - все дуже просто.

А ось дитячі, підліткові і BMX велосипедиупаковують повністю без розбирання в спеціальні сумки відповідного для них розміру. Чохол для гірського велосипеда вибирають відповідно до ваги моделі, а також з його габаритами.

Чохол-накидка для зберігання велосипеда

Для того щоб техніка не псувалася підвпливом навколишнього середовища існують чохли-накидки, виготовлені зі спеціального щільного що не промокає матеріалу, який тривалий час може зберігати робочі частини велосипеда. Така накидка не займе багато місця при перевезенні - її можна згорнути і упакувати в рюкзак, але користь її неоціненна.

Особливо популярний чохол-накидка у велотуристів,

Чохол-накидка для велосипеда

яким доводиться залишати свій транспорт підвідкритим небом на ночівлю, а ситуації бувають різними - від пилову бурю до дощу з градом. І тоді дуже знадобляться така накидка, яка захищає улюбленого залізного коня від негоди.</ P>

У зимовий період велосипед для збереження відперепадів температур на балконі або випадкового попадання пилу в гаражі теж можна накрити подібної накидкою. Знявши її по весні перед початком велосезону, залишиться тільки змастити ланцюг, підрегулювати гальма і можна знову вирушати в дорогу, не забувши при цьому взяти з собою накидку на всякий випадок.