дракон з бісеру

Тема казкових драконів, мабуть, ніколи невтратить своєї актуальності. Якщо просто красиві рослинні елементи або бісерні браслети трохи приїлися, варто спробувати сплести щось оригінальне. Є кілька основних технік, як можна плести дракона з бісеру.

Пропонуємо розглянути найбільш витончений спосіб, який потім можна буде використовувати для створення прикраси.

Як зробити з бісеру дракона?

Для роботи нам знадобляться намистини різних розмірів. Одна велика намистина потрібна для основи, її буде огинати наш дракон з бісеру. Дві намистини 6 розміру для очей, два кольори бісеру циліндричної форми, а також два кольори намистин розміром 11 і 15. Для тіла нашого дракона, що виготовляється своїми руками, будемо використовувати бісер 8 розміру.

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до схеми, як сплести з бісеру дракона:

 1. Отже, фіксуємо нашу намистину за допомогою тонкого шнура і починаємо її обплітають бісером. Протягуємо шнур таким чином, щоб він обігнув половину намистини. Перший ряд з бісеру 15 розміру.
 2. дракон з бісеру 1

 3. А тепер починаємо крок за кроком обплітають намистину. Ряд сірого бісеру 15 р-ра, 3 ряди поєднання 1серія + 2черних бісеріни, далі йде ряд чорного бісеру 11 розміру і ряд 8-го. Якщо замість тонкого дроту використовуємо волосінь, її кінець ховаємо і обрізаємо.
 4. дракон з бісеру 2

 5. Далі нам знадобляться декоративні намистини циліндричної форми. Їх будемо чергувати зі звичайними. В останньому ряду виходить 9 або 10 таких намистин.
 6. дракон з бісеру 3

 7. Тепер щодо тіла нашого дракон з бісеру. По суті, це щось на зразок джгута. Великими червоними крапками позначено розташування очей, червоними крапками позначений останній ряд шиї.
 8. дракон з бісеру 4

  дракон з бісеру 5

 9. Тепер перейдемо до гребеня на голові дракон, зробленого своїми руками. Спочатку фіксуємо, як показано на фото, 6-8 намистин у верхній частині голови. Далі робимо трикутну деталь зі звуженням до голови.
 10. дракон з бісеру 6

  дракон з бісеру 7

 11. Кріпимо металеве кільце, щоб можна булозробити з фігурки прикраса. Для цього протягуємо через волосінь кілька намистин і робимо кільце, ще пару раз протягуємо волосінь, щоб зробити кріплення надійним.
 12. дракон з бісеру 8

  дракон з бісеру 9

 13. Далі займемося останньою частиною майстер класудракон з бісеру -хвостом. Техніка нічим особливо не відрізняється від плетіння тіла. Спочатку плетемо таким же чином, як працювали з великою бусиной, а далі кілька рядів з намистинами в шаховому порядку. З кінця починаємо трохи звужуватися до семи намистин.
 14. дракон з бісеру 10

 15. Далі починаємо використовувати намистини 15 р-ра. Зручніше починати звуження приблизно з середини основний намистини. На фото явно видно цей перехід.
 16. дракон з бісеру 11

 17. Спочатку три ряди з 15 р-ра чорного кольору, далі додаємо золотистий в шаховому порядку з'єднуємо ряди.
 18. дракон з бісеру 12

 19. Гребінець на кінці хвоста робиться за тим же принципом, що і гребінь на голові.

дракон з бісеру 13

дракон з бісеру 14

дракон з бісеру 15

дракон з бісеру 16

Майстер клас, як зробити з бісеру дракона, закінчений і в результаті ви отримуєте красиву підвіску для ключів або мобільного, яку також можна використовувати як кулон або деталь брошки.

дракон з бісеру 17