їстівні плоди кактуса

Багато хто вважає, що кактуси хоча і володіютьсвоєрідною красою, при цьому не мають жодної практичної користі. Ну хіба що текілу з них роблять, та верблюди їхні їдять. Насправді ж деякі представники кактусів не тільки мають їстівні плоди, але навіть в певні періоди ставали для людини справжнім порятунком від голоду.

Кактуси з їстівними плодами

Найбільш відомим у всьому світі їстівним кактусом є опунция. Це велика рослина з плоскими соковитимилистям, які, до речі, теж можна використовувати в їжу - молоді пагони додають в салати, готують з них желе і соуси. Плоди у опунції кислувато-солодкі і зовні нагадують грушу або лимон, покритий дрібними голочками. Незважаючи на спокусу, плоди опунції ні в якому разі не слід брати голими руками, тільки спеціальними щипцями або ложкою, інакше вечір доведеться скоротати за витягом з шкіри голок.

їстівні плоди кактуса 1

їстівні плоди кактуса 2

Плоди іншого представника кактусових - пітаєві добралися і до наших магазинів. На вітчизняних прилавках цей фрукт можна зустріти під назвою пітаї або пітахайя. Батьківщиною «драконівського фрукта» є В'єтнам, де він досить успішно культивується вже багато років, завдяки невибагливості і здатності плодоносити по п'ять-шість разів за рік. На смак кислуватий м'якоть пітаї трохи нагадує суницю, але без специфічного запаху. Драконівські фрукт можна їсти в сирому вигляді, а також варити варення, робити цукати і використовувати в якості добавок до різних десертів.

їстівні плоди кактуса 3

їстівні плоди кактуса 4

Користь їстівних плодів кактуса

Плоди їстівних кактусів мають значним багажем різних «корисностей»:

  1. За своїм складом плоди кактусів багато в чому схожізі звичними всім кавунами й огірками: в них багато води і вітамінів при мінімумі калорій. Саме тому вони приносять користь людям, що страждають від різних розладів обміну речовин, хвороб нирок і гіпертонії.
  2. За результатами опунції і пітаєві помічено властивість знижувати рівень цукру в крові, полегшувати відходження мокроти і збивати температуру.
  3. Завдяки високому вмісту алкалоїдів, плоди можна використовувати для приготування цілющих відварів для лікування застуд, вірусних і бактеріальних захворювань.
  4. Стануть в нагоді вони і в лікуванні різних ран іподразнень шкіри - компреси і протирання соком плодів опунції, наприклад, здатні не тільки залікувати дрібні пошкодження, але і зупинити серйозне запалення.