авокадо фрукт або овоч

Багато покупців при виборі екзотичних фруктів, не можуть визначитися: авокадо - фрукт або овоч. Одні називають цей плід фруктом, інші - овочем. Хтось вважає авокадо ягодою або навіть горіхом.

Авокадо - це фрукт, горіх, овоч або ягода?

Загадковий авокадо дійсно вніс сум'яття врозуму людей і розділив їх на різні групи за сприйняттям. Можливо, для роз'яснення ситуації потрібно звернутися до біології. Дотримуючись науковим трактуванням, авокадо правильно назвати фруктом, так як плоди виростають на деревах. Крім того, плід авокадо має тверду кісточку в серцевині, як у більшості садових культур.

Але за складом плід більше нагадує овоч. У м'якоті плоду є велика концентрація речовин і цукрів, які не властиві фруктам. Згідно з поясненнями Ожегова будь соковиті плоди, незалежно від їх форми і змісту цукру, слід відносити до фруктів. Так що, авокадо - це, все-таки, фрукт. Але з одним застереженням.

Смак авокадо можна порівняти зі смаком недостиглоїгарбуза або груші. Чим спелее м'якоть плоду, тим більше змінюється смак і консистенція фрукта. М'якоть самих стиглих плодів авокадо навіть порівнюють зі смаком вершкового масла. А післясмак відрізняється ще сильніше. Деякі навіть порівнюють його з горіхами і зеленню.

Деякі любителі заокеанських фруктів не можутьназвати авокадо фруктом в силу особливостей смаку у плода. Ну ніяк він не схожий на фруктовий смак. Все-таки, фрукти відносяться до одного класу рослин. Але, можливо, в цьому і є відмінна риса авокадо, його перевага. Середньостиглі плоди авокадо відрізняються нейтральним смаком. Це дає можливість поєднувати фрукт з будь-якими іншими продуктами харчування.

У цьому випадку, до нього ставляться як до овочу длягарніру. Його додають в різні страви, кладуть в салат, який заправляють кислим або солоним соусом. В основному, тут йдеться про других стравах. Дуже мало рецептів з авокадо для десертів. Зате повно рецептів з авокадо для салатів, різних закусок, паштетів, бутербродів, фаршу.

Так уже склалося, що лайм і лимон стали постійними супутниками цього плоду. Цитрусові допомагають зберегти смак і колір страви з авокадо, не даючи йому окислюватися на повітрі.

З урахуванням всіх цих нюансів стає очевидно,що природа наділила авокадо найрізноманітнішими властивостями. Плоди ростуть на деревах, притому, на вічнозелених рослинах. М'якоть плода за складом, за смаком і властивостями більше нагадує овоч. Соковитість плода залежить від умов зростання авокадо. Це дуже світлолюбна і вологолюбна рослина.

Сьогодні авокадо в основному вирощують впромислових масштабах. Притому в сільськогосподарській термінології нерідко можна зустріти опис авокадо, як ягоди, яка має круглу або овальну форму і жорстку зеленувато-каштанову шкірку. Якщо зрізати верхній шар плода, він набуває темний відтінок. І якщо це все-таки ягода, то вона має дуже нестандартні розміри (12-25 см завдовжки і вагою до 1,8 кг).

А якщо врахувати, що плід має маслянисту структуру і видає легкий горіховий аромат, то це швидше за

авокадо ягода або фрукт

НЕ ягода, а горіх. До сих пір залишається чимало суперечок з приводу того, чим вважати авокадо. Це горіх або фрукт або овоч. А може - ягода. Та ні. Це горіх. Багато хто починає плутатися в описах і своєму сприйнятті екзотичних плодів.</ P>

Але все ж, більшість звикла називати авокадофруктом. За аналогією з будь-яким плодами, що виростають в середніх широтах. Особливість цієї рослини в тому, що в їжу використовуються тільки плоди дерева з соковитою м'якоттю. Але тільки без кісточок. Вони можуть викликати інтоксикацію. На батьківщині рослини - в Мексиці або в Центральній Америці - про ці властивості плоду дуже добре відомо.