імена для папуг

Коли в будинку з'являється новий член родини, всім нетерпиться придумати гарне і хитромудре ім'я. Яке ім'я дати папузі? Хочеться підібрати дуже дзвінку і яскраву кличку, адже вона буде з вихованцем всю його життя. Імена для папуг вибрати дуже складно, адже є кілька моментів, які слід враховувати при підборі.

Якщо ви знайшли довідники з кличками для тварині вже підібрали парочку цікавих варіантів, спочатку подумайте: чи зможе ваш вихованець вимовити своє ім'я? Це стосується папуг, що говорять, адже найчастіше вибирають саме здатних до навчання птахів. Красиві імена для папуг повинні бути ще й доступні для їх власників.

Фахівці радять при виборі імені для папуг керуватися деякими правилами:

 • підбирайте імена з шиплячими звуками "ч" і "до", саме ці звуки найпростіше вимовити вашому вихованцеві;
 • папуги дуже люблять вимовляти "гарчали" звуки, тому можна придумати ім'я зі звуком "р", швидше за все, вихованець дуже швидко полюбить своє ім'я;
 • папуги вимовляють слова співуче, так що наявність голосних в імені обов'язково;
 • труднощі виникнуть з такими звуками як "с", "з", "ц", але дійсно важко птиці вимовити звуки "м", "л", "н".

Імена для папуг-нерозлучники

Якщо ви поставили собі за мету підібрати своєму улюбленцюекзотичне або романтичне ім'я, доведеться трохи подумати. Імена для папуг-нерозлучники - це не просто спосіб підкреслити вашу любов до вихованця, це ім'я буде супроводжувати птицю все життя. Наприклад, смішне завзяте ім'я завжди буде піднімати настрій оточуючим, птах обов'язково відреагує на це. Складне і хитромудре ім'я може накласти якийсь відбиток на характер птиці: чим складніше ім'я, тим химерніше може бути характер у вашого вихованця.

Обов'язково уникайте схожості імені птиці з ім'ям одного з членів сім'ї. Це тільки буде плутати папугу.

Ім'я папузі-хлопчикові

Якщо ви не плануєте навчати птицю мови, ім'яможна підібрати абсолютно будь-який. Трохи важче підібрати ім'я для папугу. Принцип підбору викладено вище, а ось кілька варіантів імені для папуги-хлопчика:

 • Арік, Тиша, Аркаша, Яша, Архип, Торі, Арчі;
 • Боря, Беркут, Федя, Чуча;
 • Жека, Жора;
 • Кеша, Кирюша, Проша, Рубік;
 • Чижик, Шурик.

Імена для хвилястих папуг-дівчаток

Вибираючи ім'я для вашої улюблениці, пам'ятайте, що вибудете вимовляти його щодня. Дуже добре для імені підійдуть комбінації з двох однакових складів: Коко, Чичи, Рара. Ви можете підкреслити ім'ям особливості поведінки або зовнішнього забарвлення птиці. Ім'я папузі-дівчинці можна підібрати універсальне або звичайне, а можна трохи пофантазувати. Ось кілька варіантів:

 • Бася, Веста, Віола, прогрес, Джулія, Дезі, Жанна, Зора, Зара;
 • Ірма, Зура, Кока, Зіта, Лана, Лінда, Лора, Мері;
 • Терра, Сара, Ума, Флора, цяця, Ципа, Яшма, Ера, Ельба.

Майте на увазі, що вибирати суто жіноче абочоловіче ім'я можна тоді, коли ви повністю впевнені в поле свого улюбленця. Якщо ризикувати не хочете, або просто не знайшли підходящого, спробуйте підібрати кличку серед універсальних імен для папуг:

  красиві імена для папуг

 • Гера, Деша, Крісті, Фаня, Фасян, Тоша, Міккі, Лека, Жека, Феня, Тюша.

Коли ви визначилися з вибором імені, намагайтесявимовляти його плавно. Обов'язково говорите спокійним і люблячим голосом, це полегшить процес звикання птиці до імені. Крім того, ваш вихованець зрозуміє, що цей набір звуків не несе ніякої небезпеки для нього.

Згодом птах вивчить ім'я і буде постійнойого вимовляти. Не забувайте постійно звертатися до вихованця по імені, промовляти різні пропозиції з ним. Таким чином птах поступово навчиться вимовляти найпростіші слова, які ви вимовляли з його ім'ям.