черепаха червоновуха чим годувати

Правильні пізнання, що стосуються того, чим годуватикрасноухую черепаху, є гарантом успіху в розведенні та утриманні представників цього виду. Корм в обов'язковому порядку потрібний тільки свіжий і високої якості. Його слід розморозити при кімнатній температурі.

У природі красноухие черепахи захоплюють їжу вводі, після чого частенько виповзають поласувати нею на берег. Було б просто чудово привчити свого вихованця до такого ритуалу, оскільки через часте потрапляння в воду акватераріума різних тваринних кормів він надзвичайно швидко забруднюється. Якщо часу навчитися тому, як годувати маленьких червоновухих черепах, немає, можна просто на час обіду пересаджувати їх в іншу ємність, а потім знову повертати додому. Якщо лінь все ж подолала, то не варто давати зайве кількість жирної їжі за типом свинини або мойви. Якщо через півгодини вона залишилася незатребуваною, зберіть надлишки і позбудьтеся від них. До їжі вони вже не придатні, а ось засмітити біофільтр або створити затхлость цілком здатні.

Скільки разів годувати красноухую черепаху?

Це найпоширеніший питання серед людей,тільки початківців займатися розведенням такого виду домашніх вихованців. Молоденьких особин, що не досягли віку 2-х років, годують раз на день. А ось дорослих черепашок варто рясно пригощати раз в декілька діб. Не варто лякатися надмірного обжерливості, це притаманне червоновуха черепаха.

Чим можна годувати красноухую черепаху?

Також вельми актуальний і популярний питання - чим годувати черепаху? Їм можна сміливо пропонувати такі види харчування як:

 • заводські корми;
 • мотиль, черв'яки, подрібнене свиняче або теляче серце, м'ясний фарш, шматочки печінки;
 • дрібні рибки;
 • рослинний корм у вигляді листя буряка, кульбаби або морквини;
 • ряска, равлики;
 • соняшникове насіння, боби, фрукти і овочі;
 • важливим нюансом того, як правильно годувати

  черепаха червоновуха чим годувати 1

  красноухую черепаху, є надання їм можливості сточувати рогові пластинки щелеп про гілочки яблуні;
 • креветки, мідії, кальмари;
 • морські сорти риби.

У будь-якому випадку, якщо в раціоні присутній морська риба і морепродукти, їх слід відварювати і позбавляти від кісток.

Також часто виникає проблема, що стосується того,яким м'ясом годувати красноухую черепаху. Давати можна яловичину, птицю, конину, свинину і баранину. Пропонувати такий вид їжі потрібно якомога рідше, оскільки зловживання тваринами кормами може привести до рахіту.