Чим годувати сухопутну черепаху взимку

Сьогодні все більше людей заводять будинку різніекзотичні види тварин. І не менш популярною серед таких стала сухопутна черепаха. За нею не так важко доглядати, як за деякими іншим рептиліями. Єдине, в своїх оселях потрібно мати достатньо місця для їх проживання, адже вони люблять простір. Адже в природі, вони вільно пересуваються, хоч і всього кілька місяців за рік.

Зміст сухопутної черепахи в домашніх умовах

Створіть для них сприятливу атмосферу,підтримуйте потрібну температуру в акваріумі, і Ваша черепаха проживе багато років, радуючи око незвичайною розфарбуванням свого панцира і взагалі, своїм існуванням у вас в сімействі. Принципово важливі моменти при утриманні черепашки:

  1. Облаштування «дому» рептилії. Для цього підійде скляний тераріум. Для невеликих тварин (15-20 см) вистачить площі 0,5 кв. метра, а для великих особин (20-25 см) приблизно 1 кв. метр. Підберіть грунт і гальки, дотримуйтесь температуру всередині тераріуму.
  2. створення мікроклімату. Молоді черепашки дуже потребують ультрафіолеті, особливо в зимовий період. Для цього використовуйте ультрафіолетову лампу. Влітку виносьте рептилію на свіже повітря.
  3. Дотримуйтеся режиму харчування. Мало знати, чим взимку годувати черепашку, потрібно також знати, як правильно це робити. Продукти потрібно попередньо мити і різати на невеликі шматочки. Годуєте тварина один раз в день.

Як бачите, правила дуже прості, але підлягають обов'язковому дотриманню.

Чим годувати сухопутних черепах взимку?

Фахівці виділяють кілька варіантівпідгодівлі: штучна і натуральна. Штучні продаються в магазинах і містять всі необхідні інгредієнти і вітаміни. Але люди, які вже давно тримають черепах пропонують інший альтернативний варіант, ніж годувати сухопутну черепаху взимку. З огляду на те що ці тварини дуже невибагливі, меню можна складати самому. Так, в домашніх умовах можна самостійно підготувати підгодівлю для підвищення кальцію. Треба яєчну шкаралупу перемолоти в кавомолці, і підмішати щоденний раціон.

Повноцінною їжею для черепахи можуть послужити такі

чим годувати черепаху взимку

продукти:</ P>
  • овочі (морква, буряк, огірки);
  • фрукти (яблука, груші, банани)
  • сир;
  • баштанні культури;
  • гідропонна зелень;
  • ягоди.

Поїти черепашку не обов'язково, так як вона виходить свою норму рідини з соковитої зелені. Крім натуральної рослинної їжі можете додавати додаткові вітаміни і мікроелементи.