Як годувати красноухую черепаху

Червоновухі черепахи є всеїднимирептиліями, тому їх раціон повинен бути різноманітним. У природних умовах ці милі створіння живляться дрібними рибками, равликами, ракоподібними, мальками і планктоном. Раціон періодично розбавляється рослинною їжею. Але чим і як годувати красноухую водну черепаху в домашніх умовах? Тут важливо врахувати ряд важливих моментів:

  1. раціон. У зоомагазинах продаються спеціальні заводськікорми, що складаються їх висушених ракоподібних, зернових продуктів, морських водоростей і борошна. При бажанні в раціон можна додавати розрубаних дощових черв'яків, м'ясний яловичий фарш, шматочки серця, курячу печінку. Не забувайте періодично давати черепашке варену рибу (хек, мойва, тріска, кілька). Як рослинного корму підійдуть листя салату, алое, кульбаб, моркви і буряка.
  2. періодичність. Дуже важливо знати як часто потрібно годуватикрасноухую черепаху, інакше ви просто використовуєте зайвий корм, який швидко прийде в непридатність в водному середовищі. Фахівці радять годувати молодих особин 2 рази в день, а дорослих (старше 2 років) - один раз в два дні.
  3. процес годування. Отже, як правильно годувати красноухуючерепаху? Взагалі для неї природно приймати їжу у воді проте це не дуже зручно з точки зору гігієни. Недоїдені шматочки їжі швидко розкладаються у воді через що її доводиться часто міняти. Чи є вихід з цієї ситуації? Можете спробувати привчити вихованця до прийняття їжі на суші. Для цього потрібно класти корм у кромки води і згодом відсувати його все далі і далі. Є й інший спосіб - просто годувати черепашку окремій ємності з водою. Це може бути невеликий тазик або каструлька. Після годування сите красноухую черепаху можна повертати назад в акваріум.