Чим годувати річкову черепаху в домашніх умовах

Водні черепахи живуть виключно в воді, ілише потреба погрітися на сонечку або відкласти яйця змушує їх вибиратися на сушу. Саме в такі моменти їх підбирають люди, не завжди обізнані в тому, що потрібно годувати річкову черепаху, і як її утримувати в домашніх умовах. Природа наділила цю рептилію величезним терпінням і витривалістю. Але, потрапляючи в несприятливі умови існування, вона навряд чи дотягне до відведених їй ста років життя.

Раціон річковий черепахи

Фахівці не радять ліпшу на шляхучерепаху нести додому, за винятком деяких випадків, коли її зовнішній вигляд свідчить про те, що їй важко себе прогодувати. Для утримання рептилій потрібен тераріум з вилазкою і ідеально чиста вода, оскільки приймати їжу черепаха може тільки в воді. Щоб водойма менше забруднюється, для годування відводять окрему ємність.

Що належать до хижаків річкових черепах частогодують рослинами, призначеними для сухопутних видів, скаржачись на те, що вони живуть впроголодь. Цього ні в якому разі робити не можна. Відсоток рослинної їжі, якою можна годувати річкову черепаху будинку, повинен бути набагато менше, ніж тваринного походження.

Харчування черепахи в домашніх умовах своїмрізноманітністю поступається живій природі. Основним кормом прийнято вважати рибу, хоча це не зовсім правильно. Водяна черепаха із задоволенням харчується жабами, хробаками, креветками, кальмарами і дрібними гризунами. Ні в якому разі не можна піддавати продукти харчування термічній обробці.

Як часто треба годувати водяну черепаху?

Зростаюча молодь повинна харчуватися щодня, аособин постарше досить годувати один раз в два або три дні. Раз на сім днів черепах вигодовують курячої або яловичої печінкою. Не частіше їй дають додатковий корм, який представляє собою різноманітні комахи, безхребетні і молюски.

Для водяних черепах так само розробленіспеціальні сухі корми, що містять необхідні для організму вітаміни і мікроелементи. Але, найбільше їм потрібен кальцій, який засвоюється тільки при наявності спеціальних ламп, які вигідно відрізняються природні сонячні промені.

Чим годувати річкову черепаху в домашніх условіях1

Невелика частка рослинної їжі найчастіше складається з водоростей, ряски, кульбаби і м'яких частин рослин, що ростуть поблизу водойм.</ P>

Чим не можна годувати річкову черепаху в домашніх умовах?

Небезпечною для організму черепахи є їжа знашого столу, в тому числі овочі та фрукти, а так же все, що вживається тваринами. Не рекомендується давати їй м'ясні продукти і рибу, що містить багато жиру. Потрібно бути гранично уважним при підборі комах і рослин, так як деякі з них можуть виявитися отруйними, а інші можуть заважати всмоктуванню кальцію або здатні викликати дефіцит йоду.