Чим годувати алабая

Алабай - потужна собака, велика. Вимагає особливого до себе ставлення. І раціон харчування великої чотириногого друга повинен ретельно плануватися.

Чим годувати собаку породи алабай?

Можна, звичайно, купувати дешеві м'ясні продукти,але тоді виникає потреба в дорогих вітамінах. Тому, напевно, не варто недооцінювати сухий корм. Він збалансований і зручний у використанні. І змішане харчування ще ніхто не відміняв.

Існують певні правила, яким має слідувати власник цієї великої породи.

Правила:

  • у алабая повинні бути миски для їжі та води;
  • потрібно придбати підставку для мисок з регулятором висоти;
  • корм повинен бути високої якості - неважливо, натуральним, сухим або змішаним;
  • після повернення з прогулянки годувати алабая треба через 30 хвилин;
  • забудьте про солодощі і трубчастих кістках.

Чим годувати дорослого алабая?

У алабая зимове меню дещо відрізняється від літнього. Взимку йому треба давати корми з великим вмістом вуглеводів і білків. А влітку слід збагатити харчування овочами.

Щоб знати точно, що і коли буде їсти вашвихованець, розглянемо меню на тиждень. З першого по четвертий день собаку краще годувати крупою, м'ясом, висівками. Необхідно додати овочі і рослинне масло.

З п'ятого по шостий - субпродукти з додаванням круп. Житній хліб дуже корисний алабай. Не забудьте про яйце і рослинне масло.

На сьомий день розвантажите шлунок вихованця. Буде корисно погодувати його сиром, кефіром і овочами.

Чим годувати цуценя алабая?

Малюка необхідно годувати до 6 раз в день. Їду залишати не можна, поїв - прибрали. Якщо не брати до уваги того, що в перший час малятку корм для цуценят треба буде розмочувати у воді, то весь раціон харчування у нього такий же, як у дорослих собак, тільки порції поменше. Але з віком кількість поступово додається, поки не буде доведено до рівня старшого покоління.